شهید هادی رجبی

https://s17.picofile.com/file/8428506542/%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF_%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C_%D8%B1%D8%AC%D8%A8%DB%8C.jpg


شهيد هادي‌ رجبي‌ چيراني‌ فرزند محمد به‌ سال‌ 1341 در روستاي‌ چيران شهرستان فومن ‌ قدم‌ به‌ جهان‌ گذارد. تا قبولي‌ اول نظري‌ پيش‌ رفت‌ و پس‌ از آن‌ به‌ عضويت‌ رسمي‌ سپاه‌ پاسداران‌ در آمد.
 
در آذرماه‌ 1365 به‌ جبهه‌ي‌ جنوب‌ اعزام‌ گرديد و سرانجام‌ پس‌ از دلاوري‌ها و رشادت‌ها، در تاريخ ‌بيست‌ و سوم‌ دي‌ 1365 در كربلاي‌ 5 در محل‌ شلمچه‌، در بمباران‌ هوايي‌ دشمن‌، سرش‌ متلاشي‌ گرديد و به‌ افتخار شهادت‌ نايل‌ آمد.‌ مزار اين‌ شهيد بزرگوار در روستاي‌ چيران‌ بالا قرار دارد.
در وصيت‌ نامه‌اش‌ مي‌خوانيم‌:

بار الها ! احساس می کنم این بار عاشق شده باشم تا به حال شاید عاشق خوبی نبودم بار الها ! از تو می خواهم که هر زمان صلاح دانستی شهید شوم ، ضمن اینکه به تمام مقربانت قسمت می دهم (که مرگ در رختخواب را نصیبم نکن . اگر شهادت را نصیبم گردانی ، بدنم تکه تکه شود . تا در صحرای محشر خجالت زده نشوم که سرور شهیدان بدنش پاره پاره باشد ولی من سالم باشم . برادران و خواهران و ای امت مسلمان قدر نعمت های الهی را داشته باشید و همیشه شکر خدا را بجا آورید . سعی کنید از آنهائیکه خون شهداء را پایمال می کنند نباشید . مطمئن باشید که وعده خدا تخلف نا پذیر است .

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش

مطالب مشابه